fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: одговарајќи

Заев: Не ни требаат бајпас решенија, немаме алтернатива за членство во...

0
Премиерот Зоран Заев одговарајќи на новинарско прашање уште еднаш потврди дека Република Северна Македонија дома ќе ги продолжи реформите и ќе продолжи...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави