fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: одвои

ФИФА пред голем испит, уште една „држава“ сака независност

0
Баскија сака да се одвои од Шпанија и во иднина да настапува самостојно на европските и светските натпреварувања. Шпанската покраина Баскија...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави