fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: одводите

Од одводот ви се шири непријатна миризба во домот? Со само...

0
Непријатниот мирис од одводите од чешмите е честа појава, а за среќа постои и едноставно решение. До ваквите миризби доаѓа поради...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави