таг: одбра

Подводни венчавки на грчкиот остров Алонисос

0
 Грчкиот остров Алонисос го одбра Денот на вљубените за официјално да ја објави и соопшти можноста за организирање подводни венчавки, а за крајот...

За ПСЖ потпиша пред неколку месеци, а веќе сака да си...

0
Џорџино Вајналдум го одбра ПСЖ пред Барселона, но се чини дека брзо се покаја, информациите велат дека сака да си замине. Вајналдум...

УЕФА го одбра идеалниот тим на ЕУРО 2020, го нема Роналдо...

0
УЕФА го одбра идеалниот тим, односно најдобрите 11-мина на своите позиции на ЕУРО 2020. Шампион е Италија, па поради тоа најмногу фудбалери има...