таг: Одбраната

Барселона го посакува одбранбениот играч на Хрватска

0
Екипата на Барселона не е задоволна од одбраната, и покрај ангажирање на неколку играчи во летниот преоден...

Жрепка за новата сезона во ПМФЛ – ова се резултатите

0
Актуелниот македонски шампион, екипата на Шкупи одбраната на титулата во новата сезона 2022/23 во Првата македонска фудбалска...

Зеленски ќе биде домаќин на високи американски функционери во првата воена...

0
Највисокиот дипломат на САД и шефот на одбраната денеска треба да дојдат во своја прва...

Кјаер испрати порака до фановите по тешката повреда: Ви благодарам…(ФОТО)

0
Еден од најзначајните играчи во одбраната на Милан, Симон Кјаер долго време ќе биде во аут од фудбалските терени по тешката повреда која...

Класифицирани документи пронајдени на автобуска станица во Британија

0
Класифицирани документи од областа на одбраната кои содржат детали за британскиот воен брод ХМС Дефендер и британската...

Кирил Лазаров и Стојанче Стоилов нема да сведочат за упадот во...

0
Одбраната на обвинетите „Организатори на 27-ми април“ денеска ги повлече од листата на предложени сведоци, ракометарите Кирил...