fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: одбиваат

„Оние кои ќе одбијат да се вакцинираат против коронавирусот не би...

0
Луѓето кои одбиваат да се вакцинираат против ковид-19 не би требало да имаат пристап до респиратор и други итни медицински услуги, смета член...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави