fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: одбележавме

Колумна на д-р Пенелопа Ѓурчилова: (Не)вклученоста на жените во јавниот живот

0
Пред неколку дена го одбележавме 8 март, Меѓународниот ден на жените. И покрај историската важност на овој ден, сметам дека секој ден е...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави