fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: одамна

Природен извор на железо: Време е да пробате и други начини...

0
За благодатите од спанаќот одамна се знае, но кога станува збор за неговата подготовка, најчесто се решавате за едноставна тава со ориз...

ФОТО: Карачиќ не ги заборава „своите“ – Браво бе деца

0
Игор Карачиќ одамна не игра за Вардар, но сепак не ги заборава своите. Тој вечерва ги поздрави...

Јутјуб подготвува нова опција што може да ни го олесни животот

0
Одамна е познато дека меѓу најгледаните видеа на Јутјуб е отклучување на разни можни уреди и производи. Секако, тие го знаат тоа и...

ФОТО | Кармен Електра јавно ги коментираше фотографиите на Јелена Карлеуша:...

0
Поп дивата Јелена Карлеуша одамна докажа дека привлекува големо внимание со својата појава, не само на Балканот, туку во целиот свет…...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави