fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: огромни

На Милан му недостасуваат шест играчи пред мечот со Фиорентина

0
Милан оваа сезона има огромни проблеми со повредени играчи. Во пресрет на дуелот од Серија...

Пет премиери на земји-членки бараат итен самит на ЕУ поради неправедната...

0
Ако овој систем продолжи, до летото ќе има огромни разлики меѓу земјите-членки и тој јаз ќе се продлабочи уште повеќе, некои ќе достигнат...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави