таг: огромните

Хороскопот открива како да ги помножите парите што ги имаме –...

0
Огромните пари ги претставува планетата Јупитер. За да видиме што е најдобро да се прави со огромна сума пари, треба да погледнеме како...

Гвардиола повторно ќе троши, најде замена за Аугер во Германија

0
И покрај огромните пари, високиот буџет и одличните играчи, Пеп Гвардиола сепак не успеа да ја освои Лигата на шампионите со друг тим...