fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: ограничувачки

Норвешка ги попушта рестриктивните мерки

0
Норвешката влада ќе олесни некои ограничувачки мерки бидејќи силните рестрикции поради  коронавирусот, воведени пред две недели, се...

Загружувачка проекција: Ако во Франција не се преземат ограничувачки мерки пред...

0
Aко не се преземат ограничувачки мерки за спречување на епидемијата на Ковид-19 пред 7 јануари, од 22 може да се достигне врв...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави