таг: огласот

Вучиќ: Огласот на Вагнер групата за регрутирање во Србија не е...

0
Претседателот на Србија Александар Вучиќ изјави дека огласот на руската паравоена група „Вагнер“ за регрутирање...

Неделава ќе биде објавен огласот за ваучерите за домашен туризам

0
Веќе е подготвен огласот за ваучерите за домашен туризам од страна на Министерството за економија и во...