таг: огласи

Ѓоковиќ се заблагодари: Ја чувствувам и ценам поддршката

0
Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ се огласи денеска прв пат откако пристигна во Австралија по што пограничните власти му ја одбија визата и...

КК Куманово: Ја напуштивме БИБЛ лигата поради судии и некоректно однесување

0
Кошаркарскиот клуб Куманово се огласи со соопштение откако БИБЛ лигата реши да го исклучи колективот од натпреварувањето и да му врачи суспензија за...

ФОТО: Дејан Манасков се огласи по операцијата

0
Македонскиот ракометен репрезентативец и играч на Веспрем се огласи на социјалните мрежи по операцијата која му беше извршена откако се здоби со повреда....