таг: Овен

Неделен хороскоп од 4 до 9 март

0
Овен Лав Ова е идеален период да се свртите кон она што долго време го правевте и не сте го објавиле...

Дневен хороскоп за недела (25.02.2024)

0
реклама ОВЕН 25 февруари ви носи можност за промени и освежување. Размислете за промена...

Дневен хороскоп за недела (18.02.2024)

0
реклама Овен (21 март – 19 април): Денес ќе почувствувате силна потреба да се...

Дневен хороскоп за недела (11.02.2024)

0
реклама Овен 21.3.- 20.4. Претстои многу среќен и безгрижен ден, благодарение на интуицијата што...

Најдобрите пријатели според хороскопскиот знак

0
Овен Кога се работи за пријателство, едноставниот овен е емоционално јасен и не се служи со итрини. Иако е сочувствителен, овенот...

Неделен хороскоп – Среќата ќе ги следи Близнаците, Девицата и Рибите

0
Овен: Овенот треба да го задржи својот внатрешен оган кој ги води низ предизвиците до ѕвездите. Астролозите препорачуваат да поминуваат повеќе време...

Дневен хороскоп за вторник (15.08.2023)

0
реклама Овен Денот не ви оди онака како што сте очекувале, мора да ги...

Месечен хороскоп за август 2023 година

0
Овен Во август овните ќе сонуваат и ќе подлегнат на своите идеи за совршен живот. Во овој период ќе испливаат одредени...

Дневен хороскоп за вторник (25.07.2023)

0
реклама Овен Месечината во астролошката куќа на финансиите, во секстил со вашиот владетел Марс...

Дневен хороскоп за недела (23.07.2023)

0
реклама Овен Влегувањето на Сонцето во Лав ви носи наплив на оптимизам, енергија и...