fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: ОвенЧувствувате

Дневен хороскоп за 3 јануари: Не плашете се да се вљубите!

0
ОвенЧувствувате дека ја губите наклоноста на надредените. Затоа, се чувствувате несигурни, и правите грешка по грешка. Ве очекуваат мали проблеми на професионално...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави