fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: ОвенЧувствата

Дневен хороскоп за 24 декември: Потребни ви се малку мир и...

0
ОвенЧувствата нема да бидат во преден план како работата или социјалниот живот, па ако сте сами, ќе ви биде тешко. Ќе бидете...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави