fbpx
16 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: ОвенПозицијата

Дневен хороскоп за 19 декември: Имате впечаток дека можете да постигнете...

0
ОвенПозицијата на Месечината во моментов има предизвикувачки ефект врз вашата психичка состојба, па затоа во одредени ситуации реагирате малку „неконтролирано“ или врз...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
51 %
3.6kmh
0 %
пон
16 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
12 °
пет
14 °

Последни објави