таг: Овенот

Неделен хороскоп од 19 до 25 септември

0
ОВЕН Овенот ќе мора да се воздржува поголем дел од неделата, бидејќи времето за акција се уште не е дојдено. На...

Овие хороскопски знаци се безмилосни: Веднаш ќе ве исфрлат од својот...

0
Овен Овенот нема навика да биде врзан на едно место и никогаш не се опкружува со луѓе за кои што смета дека...

Дневен хороскоп за недела (16.01.2022)

0
Овен Работа: Овенот денес најголем дел од своето време би можел да го посвети на домашните и семејните обврски, а другите деловни...

Ладни, потресени или заглавени: Какви бивши се хороскопските знаци?

0
Овенот никогаш не плаче по раскинување, Близнаците генерално немаат поплаки, а Рибите се на врвот на листата на најтажни поранешни партнери. Љубовта...

Кои се најголемите опсесии на хороскопските знаци: Јарецот е опседнат со...

0
Овенот е опседнат со шопинг Припадниците на овој знак се бестрашни и големи ентузијасти на сите полиња од животот, па и...