fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: ОвенОние

Дневен хороскоп за 27 јануари: Не избрзувајте во љубовта, сѐ што...

0
ОвенОние во врска веројатно слободното време ќе го поминуваат дома занимавајќи се со уредување на просторот. Ќе работите заедно со партнерот. Малите...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави