fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: ОвенОвој

Дневен хороскоп за 11 февруари: Бариерите во љубовта не се толку...

0
ОвенОвој ден е како создаден за уживање и изгледа дека нема воопшто да бидете посветени на деловниот сегмент. Она што ве окупира денес...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави