fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: ОвенНе

Дневен хороскоп за 20 февруари: Календарот на вашите љубовни настани е...

0
ОвенНе форсирајте ништо. На љубовно поле ќе научите да не се навредувате толку лесно. Потребно е да зајакнете одвнатре. Не мора да ја...

Дневен хороскоп за 1 февруари: Ова е одличен ден за интимни...

0
ОВЕННе дозволувајте ситните кавги со домашните да ве исфрлат од такт. Кога ќе забележите дека сте налутени, повлечете се во самотија и...

Дневен хороскоп за 20 јануари: Бидете доволно трпеливи, сè ќе си...

0
ОвенНе се разочарувајте од препреките на патот, верувајте во исправноста на вашиот став. Откажете се од некоја лоша навика и водете малку...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави