fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: ОвенНепотребно

Дневен хороскоп за 18 февруари: Работите може драстично да се променат...

0
ОвенНепотребно сте оптоварени со проблеми што ве оддалечуваат од една драга личност. Насочете ги вашите мисли во позитивна насока. Бидете разумни, нема причина...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави