fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: ОвенНекои

Дневен хороскоп за 12 јануари: Дозволете му на партнерот еднаш да...

0
ОвенНекои ќе поверуваат дека се на прагот на конечно решение, но ќе се покаже дека треба уште да поработат на својот однос....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави