таг: ОвенИмате

Дневен хороскоп за 17 декември: Важно е да се опуштите и...

0
ОвенИмате добро претчувство, затоа вложувате огромна енергија и подготвени сте да прифатите одреден ризик во договорот со вашите соработници. Придружните компликации на...