таг: ОвенИзгледате

Дневен хороскоп за 27 декември: Научете се да уживате

0
ОвенИзгледате вознемирено и со многу барања. Контролирајте ја импулсивната страна на вашата природа, пред да повредите нечии чувства. Се грижите да оставите...