fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: ОвенВам

Дневен хороскоп за 29 декември: Во љубовта не барајте совршенство

0
ОвенВам веќе почнаа да ви се исполнуваат новогодишните желби. Ќе го остварувате својот љубовен план без никакви проблеми, речиси совршено. Сè ќе ви...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави