fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: ОвенАко

Дневен хороскоп за 23 февруари: Денеска ништо нема да ви го...

0
ОвенАко сте сингл, задоволни сте од својот сегашен однос со личноста која ви се допаѓа. Наоѓате заеднички интереси. Малку работи сега може...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави