fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: Овде

Виц на денот: Череп

0
Овде има два черепи, вели професорот. Покажете кој од нив е машки, а кој женски.– Нормално, еве овој е женски покажува еден...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави