fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: објаснил

Џорџ Клуни: Како решив да станам татко на 50 години?

0
Холивудскиот заводник Џорџ Клуни објаснил зошто чекал токму во 50-тите години од неговиот живот за да се реализира како татко. 59-годишниот актер...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави