fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: објавува

Нов производ од А1 Македонија, Envoice – софтверско решение за бизнис...

0
А1 Македонија со задоволство го објавува лансирањето на новата услуга Envoice, како дел од богатата понуда на ИКТ услуги кои ги нуди компанијата....

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави