fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: објавувањето

Кибер напад на Интернет страницата на Европскиот суд за човекови права

0
По објавувањето на пресудата за лидерот на прокурдската партија Селахатин Демиртас против Турција, од вчера Интернет страницата на Европскиот суд за...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави