fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: објавуваше

ВИДЕО | Иранската Анџелина Џоли ослободена од затвор: Сѐ е фотошоп,...

0
„Денес иранска тинејџерка која објавуваше исклучително изменети фотографии од своето лице, а притоа и беше осудена на 10 години затвор, беше ослободена...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави