fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: обука

Kучиња трагачи се вклучуваат во потрага по преживеани во Сисак и...

0
Тимови од центар за обука на кучиња за потраги одат во Сисак и Петриња по преживеани.

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави