fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: обраќа

Виц на денот: Одлука

0
Трпе доаѓа дома и ѝ се обраќа на Трпана:– Жено еве одлучив од денес да не се расправам со тебе..– Како бе...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави