fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: обраќањето

ВИДЕО | Гарванлиев со емотивно извинување до јавноста: Еве ме пред...

0
Прочитајте го обраќањето на годинашниот македонски претставник на Евровизија, Васил Гарванлиев. „Роден во Струмица 1984 година. Во 1997 година, мојата фамилија...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави