fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: обои

НЕОБИЧНА ПОЈАВА: Небото во Франција обоено во жолта боја – еве...

0
Песок од Сахара го обои небото во жолта и окер боја на источна Франција, Феноменот, е импресионирачки, но тој се случува редовно, наведе...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави