таг: обожаватели

Каков е вашиот стил на навивање? Вака функционираат хороскопските знаци

0
Во масата обожаватели навистина нè има секакви, но во некои навивачки потези понекогаш може да ги препознаете типичните карактеристики на хороскопскиот знак. Обидете...

ФОТО | Северина со велосипед на песочните плажи во Малдиви: Во...

0
Откако сподели со многубројните обожаватели дека ја примила втората доза на вакцина против коронавирусот, Северина овој пат ги поздрави своите фанови со...