таг: обожавателите

Пронајдена е „исчезнатата“ турска актерка – објавено видео на кое таа...

0
Обожавателите на турската актерка Џансу Дера многу се загрижија за неа бидејќи таа не се огласи на социјалните мрежи по разорниот земјотрес во...

Фановите на „Сам дома“ забележаа клучен детаљ поради кој Кевин го...

0
Секоја година, обожавателите на Божиќ го гледаат популарниот празничен филм сам дома и неговите продолженија. Но, малкумина ја забележале причината зошто родителите го...

Том Бауер: Меган Маркл ја навредила принцезата Шарлот

0
Обожавателите на британското кралско семејство ширум светот деновиве го читаат четивото на годината за нив – книгата „Одмазда“ (Revenge) на британскиот новинар Том...

Преместен гробот на Ѓорѓе Балашевиќ

0
Обожавателите на Балашевиќ, кои вчера отишле да му оддадат почит на починатиот уметник 40 дена по неговата смрт, можеле да се уверат...

Икарди е во неволја поради контроверзната фотографија: „Мислат дека лажам, но...

0
Мауро Икарди ги шокираше обожавателите пред неколку дена објавувајќи фотографија на социјалните мрежи. Икарди не...

ФОТО: Северина во спортско издание кое наликува на стилот во анимираниот...

0
Северина често ги инспирира обожавателите на социјалните мрежи со своите модни комбинации, а нејзината последна облека е моден погодок за љубителите на...

Дали Меган Маркл навистина го откри полот на бебето со овој...

0
Обожавателите на кралското семејство се убедени дека Меган Маркл, со своето последно појавување во јавноста, го навести полот на нејзиното второ дете...

Ријана ја најави новата колекција на долна облека за Денот на...

0
Иако можеби обожавателите на пејачката Ријана со нетрпение очекуваат да ја видат со некое ново музичко остварување, тие сепак не останаа незадоволни....

ФОТО: Анџелина Џоли на раб на анорексија, обожавателите стравуваат за нејзиното...

0
Обожавателите на актерката стравуваат дека Анџелина Џоли (45) повторно се бори со анорексија. Џоли во минатото соопшти дека се соочувала со опасно...

Дино Мерлин го организира првиот онлајн дочек на Новата година за...

0
За обожавателите од сите континенти познатиот музичар Дино Мерлин подготвува единствено новогодишно шоу, на кое сите ќе можат да пристап онлајн, со...