fbpx

таг: „Обичните“

ФОТО | Како би изгледале славните доколку немаат милиони: Бред Пит...

0
Како би изгледале обичните луѓе кога околу себе би имале тим од професионалци (шминкери, фризери, стилисти, фотографи) често можеме да видиме низ...

Нов тренд во Европа, ќе мора да употребуваме нови маски

0
„Обичните“ маски што ги носиме за да се заштитиме од вирусот корона не се најефикасни. Австријците и Германците во некои делови на таа...