fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: Обединетата

Уапсен претседателот на белоруската опозициска Обединета граѓанска партија, Николај Козлов

0
Лидерот на Обединетата граѓанска партија (УЦП), Николај Козлов, е приведен од полицијата и однесен во Центар за изолација на насилници (ЦИП) во Минск,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави