таг: нудат

ВИДЕО: Борба која заврши на неочекуван начин – Брутални удари, потоа...

0
Полските борбени промоции нудат навистина неверојатни борби на настаните што ги организираат. Во ММА спортовите, можеме да видиме борби три на...

САД даваат 10 милиони долари за главата на убиецот на Рафик...

0
САД нудат награда од 10 милиони долари за информации што ќе помогне да се пронајде Салим Ајаш од Хезболах, кој беше осуден за...

Колку време може да се помине во продавница без да се...

0
Здравствените експерти нудат совети како да се заштитите од коронавирус кога сте во маркет или трговски центар, а откриваат и колку време треба...