таг: ноќен

Како да заспиете кога ве мачи болка

0
Цврстиот и здрав ноќен сон е гаранција за добро расположение во текот на денот и генерално силен имунитет, а неопходен им е на...

Од понеделник повторно полициски час во Романија

0
Романската влада од понеделник повторно ќе воведе ноќен полициски час и задолжителни здравствени карти за...