таг: Норис

Чак Норис ѝ го честиташе 100-тиот роденден на неговата мајка: Те...

0
Кариерата на Чак Норис несомнено ја обележа неговата улога во серијата „Walker Texas Ranger“, а години потоа имаше бројни шеги на сметка...