таг: Новороденче

ВИДЕО: Бебето има грчеви? Пробајте го овој трик од Тик Ток

0
Ако некогаш сте имале новороденче со грчеви или сте слушнале приказни од пријатели, знаете колку е беспомошно да го гледате вашето...

Новороденче со Ковид-19 во Грција приклучено на апарати, атинските болници повторно...

0
Новороденче старо 24 дена, заразено со коронавирусот, од минатиот петок е хоспитализирано и приклучено на апарати во атинска болница, откри министерот за здравство...