таг: ништо

Експертите открија како да знаете колку често треба да ги перете...

0
Нема ништо поубаво од тоа да лежите во кревет со чисти чаршафи, но не е толку хигиенски ако ги носите истите пижами со...

Google Maps се подобрува – нови опции за корисниците на Ајфон

0
Ништо не е конечно на Google Maps и без разлика колку нови функции или подобрувања доаѓаат во апликацијата, секогаш пристигнуваат нови. На пат...

Кремљ: Ништо страшно нема да се случи ако Русија е исфрлена...

0
Кремљ денеска соопшти дека ништо страшно нема да се случи доколку САД и...

Како фенираната коса да ви трае подолго

0
Нема ништо подобро од тоа кога ќе излезете од фризерски салон со свежо фенирана коса. Но тоа...

ОВА МОЖАТ ДА ГО ЈАДАТ И ОНИЕ КОИ ВНИМАВААТ НА ЛИНИЈАТА:...

0
Гарантираме дека ништо не е полесно за подготовка, а повкусно не постои Состојки: Интегрална тортиља Мексиканска мешавина од зеленчук...

Најголемите БАКСУЗИ во Зодијакот! НИШТО не им оди од рака…

0
Баксузи на хороскопот! Ништо не им оди од рака! На овие знаци, љубовта или деловната среќа, за влакно им бега од раце, но...

Тајната на Роналдо за добриот изглед: Португалецот открил колку време се...

0
Документарниот филм “Сѐ или ништо: Јувентус” откри нови пикантерии од минатата сезона на Бјанконера, вклучувајќи ги и одредените навики на Кристијано Роналдо. Со...

Де Брујне не е против Мундијал на две години

0
Белгискиот репрезентативец Кевин Де Брујне порача оти нема ништо против Светското првенство во фудбал да се одржува на секои две години. –...

Научниците откриваат: Што се случува со човекот 24 часа пред смртта

0
„Ништо во животот не се мора, освен да се умре“, е стара народна. Смртта е неизбежна и токму затоа луѓето се трудат да...

Вкусете нешто поразлично: Ќофтиња со грав

0
Нема ништо поубаво од вкусно подготвени топчиња од мелено месо и грав кои се сочни, полни со арома и вкус. Дали ќе...