таг: Ники

Ники Минаж позираше гола, а целото внимание го „украде“ еден детаљ

0
Американската раперка Ники Минаж неодамна објави фотографии на својот инстаграм-профил каде позира целосно гола. Имено, 38-годишната ѕвезда позира седната на...

Медицинска сестра предупредува за опасностите од мини чоколадните јајца за деца...

0
Ники Јуркутц, која работи како извршен директор на организацијата „Tiny Hearts Education“, предупреди за малите чоколадни јајца кои се актуелни за Велигденските...