таг: никако

Академија ФМП поразена од Левски во БИБЛ

0
Македонскиот претставник во БИБЛ-лигата, екипата на Академија ФМП, никако да ја прекине лошата серија во регионалното натпреварување. Во петтиот натпревар на меѓународна сцена,...

Нов пораз на Академија ФМП во БИБЛ лига

0
Академија ФМП никако да го скрши мразот во БИБЛ лигата, бидејќи вечерва го претрпе и четвртиот пораз на исто толку одиграни натпревари во...

За оние кои не вежбаат, а сакаат рамен стомак: Не грижете...

0
Имате сало на стомакот, а никако не можете себеси да се принудите да уплатите месечна членарина за теретана или едноставно да започнете да...

Нов фронт во Барселона: Фонт бара одлагање на изборите, фаворитот Лапорта...

0
Барселона никако да крене глава од проблемите и во новата година, овој пат поради претседателските избори. Изборите на кои...

Зидан го отпиша Азар и ќе го испрати во поранешниот тим

0
Еден Азар никако да ги оправда 105-те милиони евра кои Реал Мадрид минатата година ги плати на Челси и по само 18...