таг: ние

Овие хороскопски знаци имаат најдобри актерски способности

0
реклама Викендот на Оскари е, а ние ви пренесуваме преглед на хороскопските знаци со...

Зошто се будиме во текот на ноќта и како веднаш повторно...

0
реклама Сите ние сме го доживеале ова многу пати – будење во три часот наутро...

Воопшто не им завидуваат: Овие хороскопски знаци се радуваат на туѓите...

0
СИТЕ ние доживуваме љубомора во одреден момент од животот. Тоа е многу вообичаено чувство, но некои луѓе по природа не се особено завидливи....

ЕП: Потребно е поголемо присутво на ЕУ во Западниот Балкан

0
Земјите од Западен Балкан имаат европерспектива, но ние мора да сме поприсутни на терен поради влијанието од трети страни, истакна европратеникот...

Ова се работите што треба да ги знаете доколку сте во...

0
Ние сме во ПРАВИЛОТО на Јарецот, знак познат по воздржаноста и студенилото, но луѓето кои го познаваат се свесни дека ова е само...

Кога јадете и руска и месо си правите бомба во стомакот:...

0
Ние сме народи кои живеат многу лошо, вели проф. д-р Дејан Чубрило, професор по физиологија на Медицинскиот факултет во Крагуевац и специјалист по...

Среќен роденден, Стрелци! Еве што ве очекува следната година

0
Ние сме во ПРАВИЛОТО на Стрелец, огнен знак познат по својата авантуристичка природа. Овие луѓе се непоправливи оптимисти кои никогаш не губат надеж,...

Ова се најдобрите и најлошите особини на луѓето родени во знакот...

0
Ние сме во ПРАВИЛОТО на Скорпијата, знак познат по својата страсна и интензивна природа која никого не остава рамнодушен. Иако е знак од...

Ноември ќе биде доста напорен месец за овие хороскопски знаци

0
Ние сме во ПРАВИЛОТО на Скорпијата, знак познат по тоа што не препушта ништо на случајноста. Овој период е фокусиран на донесување внимателно...

Земјава во жолта ковид зона, активни над пет илјади случаи

0
– Ние забележуваме секојдневно благо зголемување на новоинфицирани во државата, Скопје се уште е жариште, односно црвена зона. Меѓутоа, од аспект на оптоварување...