таг: нивната

Украинската контраофанзива напредува кон границата со Русија

0
Украинските сили вратија нови територии како дел од нивната контраофанзива против руските сили. Украинскиот претседател...

Ова се трите хороскопски знаци кои се подготвени да ви дадат...

0
Нивната добрина им се гледа во очите и затоа сите ги сакаат. РИБИ Рибите се толку чисти и невини. Нивната...

Холивуд со неверување гледа на нивната љубовна приказна: Што ја натерало...

0
Нивната љубов е табу тема дури и за Холивуд… Долф Лундгрен има 63 години и во Холивуд е...

ФОТО | Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ на „офроуд“ авантура: Опиени...

0
Откако нивната љубовна врска ја потврдија пред јавноста, Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот партнер Богдан Срејовиќ го користат секој момент да...

Томас Тухел е новиот тренер на Челси

0
Челси на нивната веб-страница објави дека Томас Тухел е нивниот нов тренер. Претходните две и пол сезони германскиот тренер ги помина во...

Бајден и Харис ќе им оддадат почит на жртвите од Ковид-19...

0
Во предвечерието на нивната инаугурација, новоизбраните претседател и потпретседателка на САД, Џо Бајден и Камала Харис ќе им оддадат почит на речиси 400.000...

Сара Полсон ѝ го честиташе 78-от роденден на својата партнерка: Ти...

0
Од самиот почеток на нивната врска, тие беа мета на критики и осудувања. Иако живееме во навидум модерно време, тие беа осудувани...