fbpx

таг: нејасно

Метју Пери ги загрижи фановите: „Делува изгубено и зборува нејасно“

0
Актерот Метју Пери зборуваше нејасно за време на интервјуто со кое го промовираше повторното обединување на „Пријатели“. Покрај тоа, тој делуваше изгубено,...